Instruktorzy


Instruktor i właściciel I LOVE DANCE

Paula Ostalska

    Paula Ostalska – Instruktor tańca

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień tanecznych zdobytych na międzynarodowych turniejach tanecznych.  Jako tancerka i instruktorka stale bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach tanecznych, co  pozwala jej na ciągłe doskonalenie swojego warsztatu oraz umożliwia  wykorzystanie zdobytych umiejętności.

Swoje doświadczenie  zdobywała także wraz z grupą Volt uczestnicząc w przedsięwzięciach ogromnego formatu, które wymagają profesjonalizmu, wszechstronności oraz niezwykłej pewności siebie. Występowała m.in. w programach telewizyjnych: np.” Taniec z Gwiazdami” , na festiwalach w Opolu i Sopocie, towarzyszyła grupie „Jet Set” podczas Festiwalu Eurowizji.

Obecnie współtworzy profesjonalną grupę taneczną Delicious,  współpracującą z takimi gwiazdami jak np. : Katarzyna Cerekwicka, czy Natalia Kukulska.

Od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Najbardziej popularnymi zajęciami są zajęcia HIP-HOP. Osoby dorosłe uczestniczą najczęściej w zajęciach Zumby i Sexy Dance.

Jako instruktor pragnie przede wszystkim zarażać miłością do tańca, pokazywać jak czerpiąc radość z tej formy ruchu szlifować swoje umiejętności i stawać się coraz lepszym tancerzem.

Zapraszam na energetyczną Zumbę – oprócz dobrej zabawy spalisz mnóstwo kalorii i poprawisz wydolność 🙂

 

 

i love dance team_Dorcia

    

 

Dorota Ostalska – Instruktor Fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunku Turystyka i Rekreacja. Posiada licencjat germanistyki na UW. Ukończyła studia podyplomowe na SGH.

Zamiłowanie do aktywności ruchowej posiada od najmłodszych lat. Jako instruktorka fitness pracuje od 2004 roku. Dorota jest także instruktorem Snowboardu oraz Nordic Walking.

Jej pasją są podróże, poznawanie nowych kultur oraz nieustanny kontakt z ludźmi. Posiada licencję pilota wycieczek zagranicznych oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Obecnie pracuje w jednym z biur podróży, co pozwala jej łączyć pracę zawodową z zainteresowaniami.

Dorota jest osobą zdecydowaną i pewną siebie. Zaraża innych optymizmem i pogodą ducha.

Zapraszam na zajęcia fitness, podczas których spalisz zbędne kalorie, wzmocnisz siłę, poprawisz gibkość, a przede wszystkim poczujesz się lepiej. Zajęcia odbywają się zarówno wieczorem jak i rano. Sprawdź nasz grafik!