Opis zajęć

Skocz: HIP-HOP | ZUMBA | SALSA | VIDEOCLIP DANCE | KIDS DANCE |SEXY DANCE |LATINO |JAZZ |HIHG HEELS | TBC |ABT |FAT BURNING |NORDIC WALKING |JOGA |ZUMBA TONING

 

Hip hop – taniec hip-hop to technika otwarta związana stylistycznie ze street dance, łączy klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk, house. Hip hop jest przede wszystkim dobrą zabawą, pozwala rozwijać indywidualność tancerza.

Do upowszechnienia się tego stylu przyczyniły się teledyski wykonawców muzyki hip-hop, soul, pop czy R N B.

Zumba fitness – energetyczne zajęcia przy muzyce

– to połączenie tańca z fitnessem. Rozmaite latynoskie rytmy, nieskomplikowane kroki taneczne i ich kombinacje oraz energiczna muzyka sprawiają, że Zumba to świetna zabawa i doskonały sposób spędzania czau wolnego. Dodatkowo uczestnictwo w zajęciach Zumby powoduje poprawę kondycji fizycznej, kształtuje sylwetkę i wprawia w dobry nastrój.

 

– to innowacyjny program fitness, który łączy rzeźbienie sylwetki ze specyficznymi ruchami używanymi w zumbie tak, by spalać kalorie i jednocześnie kształtować mięśnie. Podczas treningu używane są specjalne, lekkie ciężarki pełniące dodatkowo rolę instrumentów. Trening Zumba Toning pozwala zgubić zbędne kilogramy, poprawić kondycję oraz kształtować piękne ciało. Latynoskie rytmy zapewniają dobry humor i wspaniałą zabawę

– to specjalnie przygotowany program łączący taniec i ćwiczenia dla dzieci. Zumbatomic to przede wszystkim czas świetnej zabawy! Zumbatomic promuje zdrowy tryb życia u dzieci oraz przyczynia się do prawidłowego rozwoju. Podczas zajęć Zumbatomic dzieci uczą się koordynacji i równowagi,  kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć. Badania wykazały  również, iż zajęcia Zumba dla dzieci pobudzają pracę mózgu i tym samym mają  korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

CROSS MIX – pompki, przysiady, wyskoki, brzuszki, dźwiganie, podnoszenie, piłki,obciążenie, wykroki, opona, plank, krokodylki, liny, wyzwanie, pot, łzy, zmęczenie, radość. Góra, możesz, dasz radę, skacz, dalej, wyżej, mocniej, dajeszzzz, 1 minuta, 30 sekund, 3,2,1, KONIEC ….   Interesujące ? przyjdź, zobacz i  dołącz do grupy. Efekt – niesamowite zmęczenie, żelazna forma i super zabawa z najlepszymi ludźmi na świecie. Crossfit pozwoli zbudować Ci nie tylko ładną sylwetkę ale i mocny charakter, staniesz się silnym, świadomym swojej wartości człowiekiem.

 

SALSA – taniec dla każdego bez względu na wiek, łatwo bowiem nauczyć się jego podstaw, które w trakcie nauki są urozmaicane i doskonalone. Gorące rytmy Salsy pobudzają zmysły i wyzwalają pozytywną energię. Salsa to taniec tańczony zarówno w parach jak i solo pozwalający na dowolne mixowanie kroków tanecznych.

VIDEOCLIP DANCE – jest połączeniem różnych form tanecznych, takich jak hip-hop, street jazz, funky i wiele innych. Zawiera w sobie wszystko to, co podziwiamy oglądając teledyski, czy koncerty największych gwiazd muzyki. Videoclip Dance to zajęcia dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wszechstronność i nie boją się nowatorskich połączeń.

KIDS DANCE – zajęcia dedykowane dzieciom wieku 4- 6 lat. Zajęcia te rozwijają koordynację ruchową, uczą rytmicznego poruszania się, ale przede wszystkim są świetną zabawą dla najmłodszych.

SEXY DANCE – to styl pełen zmysłowych ruchów, to praca bioder, klatki piersiowej, rąk i odpowiednie stawianie kroków. Sexy dance zawiera elementy tańców latynoskich, takich jak rumba, cha-cha, bachata, salsa i samba, ale również jazzu, tańca brzucha i innych. Na tych zajęciach oprócz tańca uczymy się również pewności siebie, odpowiedniej mowy ciała – „sztuk uwodzenia” oraz siły spojrzenia J

LATINO – gorące, żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich. Połączenie takich stylów jak – samba, rumba, cha cha, jive, passodoble. Zajęcia te przeznaczone są dla pań, które pragną poznać tańce latino i nauczyć się ich tańczyć bez partnera, a przy okazji nabierać gracji i łatwości poruszania się na parkiecie.

JAZZ – Jazz to taniec wykonywany solo oparty na technice baletu. Mogą w nim występować różnego rodzaju partnerowania i podnoszenia. Jazz jest stylem bardzo technicznym i podobnie jak klasyka nie jest obcy żadnemu tancerzowi.

HIGH HEELS– zajęcia te są dedykowane dla kobiet, które pragną poruszać się zmysłowo i z gracją. Zwiększają świadomość własnego ciała, poprawiają sylwetkę, rozwijają kondycję ruchową, a co najważniejsze uczą chodzenia oraz tańczenia na obcasach. Zajęcia rozpoczyna bardzo intensywna rozgrzewka w sportowym obuwiu. W następnej części zajęć następuje rozgrzewka na obcasach, gdzie trenujemy chodzenie na szpilkach, ćwiczymy pozy oraz figury. Ostatnia część zajęć to nauka choreografii – oczywiście na obcasach! Zajęciom High Heels towarzyszy energetyczna muzyka.

TBC (Total Body Condition) to jedna z odmian aerobiku polegająca na modelowaniu mięśni całego ciała. Pozwala w stosunkowo krótkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. To zajęcia dla osób w każdym wieku. W zajęciach tych wykorzystujemy różnego rodzaju przybory, jak: ciężarki, gumy, stepy czy piłki.

ABT – to ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające mięśnie dolnych partii ciała (brzuch, pośladki, uda). Podobnie jak TBC są to zajęcia dla osób bez ograniczeń wiekowych. Bezpieczne dla stawów i kręgosłupa, zajęcia polecane dla wszystkich.

FAT BURNING – trening oparty na wysiłku aerobowym, polegającym na prostych układach choreograficznych. Poprawia koordynację ruchową oraz efektywnie przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Zajęcia dobre dla wszystkich.

NORDIC WALKING – czyli spacer z kijami, to bardzo popularna forma aktywności fizycznej. Zastosowanie kijów oraz specjalne technika chodzenia powodują odciążenie stawów kolanowych i skokowych. W porównaniu ze zwykłym marszem trening Nordic Walking jest bardziej skuteczny, gdyż aktywuje więcej grup mięśniowych. Chodzenie z kijkami to dyscyplina, którą mogą uprawiać wszyscy.

JOGA – to system łączący ćwiczenia rozciągające i oczyszczające ciało oraz medytację.
Korzyści płynące z uprawiania jogi to przede wszystkim rozwój osobisty i duchowy, poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego oraz ogólnego samopoczucia. Systematyczne ćwiczenia poprawiają odporność, ciało staje się odprężone i dotlenione. Bogata oferta ćwiczeń jogi powoduje, że są to zajęcia dla wszystkich bez względu na umiejętności.